“Optimize your website today. Optimize the company tomorrow.” - Jim Sterne
RSS icon Email icon Home icon
 • Představujeme vystupující na WAWu (26.6.2013)

  Posted on Červen 20th, 2013 Jakub Kříž No comments

  Příští týden se uskuteční další z řady setkání Web Analytics Wednesday, a tak vám nyní podrobněji představíme jednotlivé vystupující.

  Pavel Mužík (Česká Pojišťovna)

  Pavel je online marketingový manažer České pojišťovny. Ač vystudoval Vojenskou Akademii, v online prostředí se pohybuje od 2002 a hrdě se řadí do druhé generace projekťáků agentury Advertures. Svoje zkušenosti plně využil hned v roce 2007, kdy startoval online pro Direct Pojišťovnu. O čtyři roky později změnil barvu ze zelené na modrou a zastřešoval kompletní redesign webu České Pojišťovny, který následně získal ocenění Webtop100.
  LinkedIn: Pavel Mužík

  Radim Ševčík (Optimics)

  Radim se webové analytice a získávání poznatku z online dat věnuje již déle než 5 let. Jeho specializací jsou měřící nástroje Adobe Analytics a v poslední době navrhoval nasazení těchto nástrojů u klientů jako Hypotéční banka, ING Pojišťovna nebo Avast. Vzděláním původně statistik má velmi blízko k oblastem jako vizualizace dat, vícerozměrná analýza a testování hypotéz. Přednáška, se kterou vystoupí na WAW, bude zaměřená na tagovací nástroji Adobe TagManager.
  LinkedIn: Radim Ševčík Twitter: @sevve

  Kdy, kde, jak se potkáme?

  Kdy: ve středu 26. června 2013 v 18 hodin
  Kde: restaurace ELEMENT, ŠŠtefánikova 18/25, Praha - Smíchov (ukázat na mapě)
  Registrace: Aktuální počet účastníků a registrační formulář najdete na centrálních stránkách Web Analytics Wednesday.
  Pokud se chcete zaregistrovat, klikněte na odkaz Sign up now to attend this event! K registraci vám postačí vašše emailová adresa. Účast je opět zdarma.

  T칚íme se na vás.

  Jakub Křힾ

  Comments are closed.