“Optimize your website today. Optimize the company tomorrow.” - Jim Sterne
RSS icon Email icon Home icon
 • Představujeme spíkry na WAWu (29.11.)

  Posted on Listopad 21st, 2012 Oldřich Kejík No comments

  Příští týden se uskuteční další z řady setkání Web Analytics Wednesday, a tak vám nyní podrobněji představíme jednotlivé spíkry.

  Václav Novák (Yeseter)

  Václav je hlavním systémovým architektem platformy Yeseter, získal Ph.D. v počítačové lingvistice na Matematicko-fyzikální fakultě UK za práci o sémantických sítích. Podílel se na výzkumných projektech zpracování středověkých rukopisů v Národní knihovně a strojového překladu na Johns Hopkins University v USA. Na různých univerzitách přednášel kvantitativní metody výzkumu, statistiku a matematiku. Jeho přednáška na WAWu se bude týkat monitoringu sociálních médií a možností současných analytických nástrojů.
  LinkedIn: Václav Novák Twitter: @hlidka Blog: http://novak.blog.respekt.ihned.cz/

  Martin Švarc (Adform)

  Martin je internetový expert se zkušenostmi v oboru online marketingu, strategií a médií. Po dobu čtyř let rozvíjel mezinárodní projekty v Euro RSCG 4D pro klienty poboček v Amsterdamu, Londýně, Paříží či New Yorku. Pro klienty české pobočky vedl oddělení klientského servisu a produkce. V současné době je Martin zodpovědný za řízení české pobočky firmy Adform a má také na starosti rozvoj v CEE regionu. Martin se na WAWu bude zabývat metrikami v online kampaních a jejich vyhodnocením.
  LinkedIn: Martin Švarc

  Jan Tichý (Medio Interactive)

  Honza vede konzultační a vývojářskou společnost Medio Interactive a školicí agenturu Medio Akademie. Je zkušeným lektorem různých veřejných i individuálních školení z oblasti internetového marketingu, webové analytiky a vývoje aplikací. V rámci poradenské činnosti se zabývá zejména vyhodnocováním návštěvnosti, pokročilým nastavením Google Analytics, SEO a optimalizací obchodní výkonnosti webů. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Je držitelem certifikátu Google Analytics Individual Qualification. Na WAWu nás Honza seznámí se zásadními novinkami v Google Analytics, které nás příští rok čekají.
  LinkedIn: Jan Tichý Twitter: @jantichy

  Kdy, kde, jak se potkáme?

  Kdy: netradičně ve čtvrtek 29. listopadu 2012 v 18 hodin
  Kde: restaurace ELEMENT, Štefánikova 18/25, Praha - Smíchov (ukázat na mapě)
  Registrace: Aktuální počet účastníků a registrační formulář najdete na centrálních stránkách Web Analytics Wednesday. Pokud se chcete zaregistrovat, klikněte na odkaz Sign up now to attend this event! K registraci vám postačí vaše emailová adresa. Účast je opět zdarma.

  Těšíme se na vás.

  Oldřich Kejík

  Mediální partneři akce:
          

  Comments are closed.