“Optimize your website today. Optimize the company tomorrow.” - Jim Sterne
RSS icon Email icon Home icon
 • Web Analytics Wednesday Special Edition: Adam Greco, 25.7.2012

  Posted on Červenec 9th, 2012 Jiří Brázda No comments

  V červenci do Prahy přiletí Adam Greco, Senior Partner ve společnosti Web Analytics Demystified, která stojí za vznikem WAWu. Využili jsme proto příležitosti a uspořádáme speciální Web Analytics Wednesday, jehož jediným spíkrem a hlavní hvězdou bude právě Adam Greco, který je považován za jednoho z předních expertů na technologii Omniture (nyní Adobe Digital Marketing Suite).

  Adam Greco - Senior Partner, Web Analytics Demystified.

  Adam je dlouholetým členem komunity webových analytiků a během své praxe pracoval jako konzultant pro stovky klientů ve všech možných odvětvích trhu. Adam byl jedním ze zakladatelů Omniture Consulting Group. Poté působil jako ředitel webové analytiky v Salesforce.com, kde pomáhal přebudovat webovou analytiku a dostat ji na špičku v oboru. Adam sdílí své zkušenosti a postřehy na oblíbeném blogu The Omni Man a také se podílel na založení podcastu Beyond Web Analytics. V letošním roce napsal vůbec první knihu na trhu o Adobe SiteCatalyst, která bude publikována na podzim.

  LinkedIn: Adam Greco Twitter: @adamgreco

  Speciální prázdninový WAW se uskuteční 25. července 2012 od 18 hodin v kavárně Friends Coffee House, Palackého 7, Praha 1.

  Setkání má omezenou kapacitu 20 míst, bude probíhat v angličtině a je určeno pouze pro lidi z firem, které aktuálně používají Adobe SiteCatalyst nebo mají o tuto technologii hluboký zájem. Pokud se chcete zúčastnit, napište prosím na email jiri.novy@optimics.cz. Pokud bude ještě volné místo, potvrdíme vám to zpět pozvánkou na akci.

  Comments are closed.