“Optimize your website today. Optimize the company tomorrow.” - Jim Sterne
RSS icon Email icon Home icon
 • Představujeme spíkry na WAWu (13.6.)

  Posted on Červen 4th, 2012 Oldřich Kejík No comments

  Prvního přednášejícího na následujícím setkání Web Analytics Wednesday již znáte, nyní vám představíme druhého spíkra a také moderátora večera.

  Filip Vítek - ředitel odboru řízení vztahu se zákazníky, Allianz - Slovenská poisťovňa

  Filip působí 9 let v oblasti strategie, analýzy klientských dat, řízení inovací a budování CRM. V současné době vede Odbor řízení vztahů se zákazníky v Allianz Slovenské pojišťovně, kde zodpovídá za řízení X-sell, Up-sell, retenčních kampaní a inovace produktů. Zkušenosti z Business Intelligence v bankovnictví a pojišťovnictví v něm probudily vášeň pro data mining a tvorbu behaviorálních modelů. Filip se proto snaží identifikovat nové trendy CRM a přenést je do business praxe.
  LinkedIn: Filip Vítek

  Jeho přednáška na WAWu nese název CRM poklady ve vlastních datech: Jak využít datamining pro lepší cílení obchodních aktivit, nejen na webu.

  Väčšina moderných CRM analýz zákazníckeho správania sa opiera o sofistikované (občas aj ťažko interpretovateľné) modely,vytvárané prostredníctvom analytického software. Tieto modely však pre využitie v on-line procesoch predaja nie sú vždy dosatočne presné a nezriedka nemajú ani potrebné dáta. Existuje teda aj iná cesta ako vyťažiť z klientských dát? V rámci prezentácie poukážem na netradičné a inovatívne spôsoby ako využiť klientské dáta. Na príklade konkrétnych kampaní si prejdeme, čo fungovalo a čo nie a ké sú špecifiká predpovedania správania klienta v online-prostredí.

  Moderátorem večera bude:

  Matěj Novák - Yield Manager, Centrum Holding

  Matěj se stará o vyhledávání a monetizaci obsahu pomocí obrázkové i textové reklamy napříč weby Centrum Holding. Matěj vystudoval filosofii na Karlově Univerzitě v Praze. V minulosti působil jako vývojář ve firmě PLANstudio, následně zakládal a vedl SEO oddělení Ataxa. V Ataxu posléze přešel na post search strategist a vytvářel on-line strategie pro největší klienty firmy. Poté pracoval jako account director Ogilvy Interactive
  LinkedIn: Matěj Novák

  Pojďte si poslechnout přednášky na téma data miningu a pohovořte si se spíkry i ostatními účastníky o probíraném tématu a jiných problémech z online branže.

  Kdy: 13. června 2012 v 18 hodin
  Kde: restaurace ELEMENT (dříve Austria - místo neměníme :-), Štefánikova 18/25, Praha - Smíchov (ukázat na mapě)

  Pokud ještě nejste na akci přihlášení, registrujte se na centrálních stránkách Web Analytics Wednesday. Registraci provedete kliknutím na odkaz Sign up now to attend this event! a postačí vám k tomu vaše emailová adresa. Účast je stále zdarma.

  Těšíme se na vás.

  Oldřich Kejík

  Mediální partneři akce:

          

  Comments are closed.